Sooduskood: Tere kevad, annab -15%

  • Ostukorvis ei ole tooteid.

Kevad tervitab meid juba kahe käega, teda on näha lillepeenras, kevadpüha värvides ja kollase tooni tulekus. Aga mis alati käib kevade juurde on ettevalmistused pulmahooajaks. Ja absoluutselt õige on seda teha. Piisav ettevalmistusaeg tagab parima lõpptulemuse. Järgnevalt võtamegi teemaks kõik, mis on seotud pulmalilledega. Nii palju kui oskame, nii palju ka nõu anname.

 • Võta aega! Taaskord see nõuanne, aga tõesti, võta aega ja leia endale sobiva käekirjaga lilleseadja/florist. Uuri ja küsi ning arutle, seda ikka selleks, et jõuaksid veendumusele, et just tema on õige sel päeval hoolt kandma lillede ja lilleseadete eest.
 • Millal floristiga ühendust võtta? Soovitame esmane kontakt võtta vähemalt 3 kuud enne pulmi. Leppige kokku kuupäev ja üldised asja. Ca 1 kuu enne võiks võtta uue kontakti, et kõik veel uuesti üle käia, nüüd juba põhjalikumalt. Ehk on ka tekkinud mingeid muudatusi või mõni soov muutunud.
 • Mõtle läbi, mida sa ootad seoses lilldega. Kas sul on üksnes soov, et valmistataks pruudikimp, peigmehe rinnakaunistus või soovid sa suuremaid lilleseadeid, ruumikaunistusi, autokaunistust jne. Võibolla on sul pulmas mõni sõbranna, sugulane, kes on nõus kingitud lilled vaasidesse sättima ja ruumi paigutama. See muidugi eeldab, et olemas on sobilikud vaasid, anumad. Gstuudiost on võimalik vaase ka rentida. Samuti peaks sellel abilisel olema natuke silma ja paar häid, teravaid lilletange. Kui sul sellist inimest võtta pole, siis näiteks Gstuudio pakub ka sellist teenust. Võta meiega julgelt ühendust. Kui idee on kingitud lilledest teha lilleseaded, siis sellisel juhul tuleks külalistele ette anda lillede värvigamma. Vastasel juhul võib olla keeruline kauneid lillesedeid valmistada. Samuti peab olema läbi mõeldud ürituse ajakava,et florist jõuaks sellised seaded valmistada.
 • Mõtle välja üldine lillesoov, värv. Lillede värvigamma on lai ja kindlasti leidub sobilikku. Hetke trend on järkuvalt pojeng, suured roosid (ka pargi roosid), eukalüpt. Boho stiil on samuti uueks trendiks pulmades. Jäta meelde,et lilledega saad alati nö “kaasa” rohelise värvi. Jäta floristile väike mängumaa lillede valikul- usu, nii saad palju ägedama lõpptulemuse.
 • Vaadake koos lilleseadjaga üle pruutkleit- selle iseloom annab aimu, milline võiks olla pruudikimp ja millist paela vms aksessuaare saaks kimbus kasutada.
 • Tark mõte on peigmehe pintsak üle vaadata, juhul kui on soov tema rinnakaunistus. Mõnel pintsakul on tasku, teisel seda pole- tuleb läbi mõelda kuhu saab kaunistuse kinnitada.
 • Sama lugu ka autokaunistusega- milline auto, mis värvi, kas rendi auto või isiklik. Kuhu saab kinnitada lilled ja kaunistused. Millal auto pesust tuleb ja kui kaua vajab florist lillede sätimiseks autole. Üldiselt ei soovita Gstuudio auto kaunistamist ise ette võtta. Seda lihtsal põhjusel, et see võib osutuda arvatust keerulisemaks. Jällegi kogu teostuse keeruks määrab ära hinna.
 • Kui vähegi võimalik telli kõik lilleseaded ühest kohast. Nii saad kindel olla, et kasutatud taimematerjal on ühtne ja kogu lilleteemas säilib ühtne joon. Samuti võib see olla soodsam variant- suurem kogumaht= soodsam hind.
 • Mõtle läbi eelarve, mida olete valmis kogu pulma eelarvest lilledele kulutama. Ei ole oluline täpne summa, kuid mingi hinnavahemik aitab kindlasti määratleda paremini. Võite koos lilleseadjaga mõelda, kuidas antud eelarvesse kõige paremini mahutuda ja mida selle eest saaks/ei saa. Lillekimbus tehnilisest teostusest võib sõltuda paljuski kimbu hind, näiteks kaskaad kimp on kõige ajamahukam ja seetõttu ka kallim. Tavaline seotud ümarkimp aga teostuselt kergem ja seetõttu ka mõistlikuma hinnaklassiga.
Pruudikimp
Pruudikimp

Pulmalilled
Pulmalilled

Gstuudio soovib olla sulle hea abiline sellel tähtsal päeval. Pulmahooaeg 2022 aastal on täie hooga käimas ja meie ajakava täitub jõudsalt. Seega, kui on soove ja küsimusi pulmade teemal, siis ole kiire. Tahame kindel olla, et sel päeval saaks kõik ootuspärane, seepärast võtame alati pulmatööde teostamiseks piisavalt aega ning ei broneeri ühte päeva mitut pulma ettevalmistust. Huvi korral kirjuta meile ja räägime juba kõigest täpsemalt.

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest ja parimatest sooduspakkumistest.

Liitu uudiskirjaga ja naudi 5% soodustust esimeselt ostult.