💐Lillekuller al. 5€ Kuressaares ja üle Saaremaa

    • Ostukorvis ei ole tooteid.
Teretulemast Gstuudiosse

Kui mõtted saavad teoks...

Gstuudio showroom/pood on leitav T Ärimajast, aadressil Tehnika 20, Kuressaare -seal on võimalik kõike pakutavat oma silmaga näha.

Gstuudios toimetab Gätriin, kes ühel või teisel moel on pea terve elu lilledega seotud olnud. Kui aastal 2014 Floristikakooli esimeses loengus küsiti tuleviku eesmärkida kohta, siis oli kindel vastus “Soovin tulevikus avada omaenda lillepoe”. Ja nüüd ongi väljaöeldu teoks saanud. Tuleb teha seda mida oskad ja mis pakub endale rõõmu. Floristika ja kõik kunstiga seotu on inspireeriv ja vabastav.

Kõik tooted, mis Gstuudio lehel leitavad on hoolega valitud ja silmas on peetud hetke trende lillemaailmas. Toodete valik, värvid jne uueneb vastavalt hooajale, alati on võimalik teostada eritellimusi. Anna nendest lihtsalt natuke varem teada. Ühendust võib võtta telefoni, meili või fb konto kaudu. Püüame alati abiks olla erisoovide täitmisel.

Kui mõni Sinu lemmiklill on jäänud valikust välja, anna sellest julgelt teada- leiame Sulle sobivad lilled.

Saadame lilled Kulleriga Kuressares ja Saaremaal (Muhumaal). Kullerteenus Kuressaare linna piires 5€. Linnast välja sõltub km arvust (arvutatakse ostukorvis aadressi sisestamisel).

Jälgi meid Instagramis

@gstuudio

Jälgi meid Instagramis

@gstuudio

Alati värske valik

Alati värske valik

Kõik meie tooted on hoolega valitud ja meie eesmärgiks on pakkuda kliendile alati võimalikult värsked lilled, niiet nende ilu saaks vaasis kaua nautida. Lõikelilledel ja kimpudel on kaasas lilletoit, mis aitab pikendada lillede vaasielu.
Taimede hooldus

Taimede hooldus

Kõigi taimede kohta on juhised välja toodud meie e-poes, lisaks oleme alati valmis vastama tekkivatele lisaküsimustele. Peamiselt on meie valikust ainult väga kergesti hooldatavad toalilled.
Kättetoimetamine kulleriga

Kättetoimetamine kulleriga

Toimetame lilled kiirelt ja mugavalt kulleriga üle kogu Saaremaa. Kuressaare linna siseselt on lillede saatmine 5€. Gstuudio osutab kullerteenust ise, mis tähendab,et tellitud lilled antakse üle viisakalt ja rõõmsameelselt.

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest ja parimatest sooduspakkumistest.

Liitu uudiskirjaga ja naudi 5% soodustust esimeselt ostult.