SAATMINE KURESSAARES TASUTA.

    • Ostukorvis ei ole tooteid.
Teretulemast Gstuudiosse

Lillede sära igasse päeva

Gstuudio on loodud siirast huvist lillede, taimede ja kõige sellega seonduva vastu- soovime lillede ilus ja sära jagada kõigi oma klientidega.

Gstuudios toimetab Gätriin, kes ühel või teisel moel on lilledega seotud olnud pea terve elu. Eesti Floristika kooli lõpetamine andis julguse sellele valdkonnale veelgi lähemale minna. Floristika on inspireeriv ja vabastav.

Kõik tooted, mis Gstuudio lehel leitavad on hoolega valitud ja silmas on peetud hetke trende lillemaailmas. Toodete valik, värvid jne uueneb vastavalt hooajale, alati on võimalik teostada eritellimusi. Anna nendest lihtsalt natuke varem teada. Ühendust saab võtta telefoni, meili või fb konto kaudu. Täidame hea meelega kõik eritellimuse soovid.

Kui mõni Sinu lemmiklill on jäänud meie valikust välja, anna sellest julgelt teada- leiame Sulle sobivad lilled.

Saadame lilled Kulleriga Kuressares ja Saaremaal (Muhumaal). Kõik Kuressaare linna sisesed tellimused on tasuta.

Jälgi meid Instagramis

@gstuudio

Jälgi meid Instagramis

@gstuudio

Alati värske valik

Alati värske valik

Kõik meie tooted on hoolega valitud ja meie eesmärgiks on pakkuda kliendile alati võimalikult värsked lilled, niiet nende ilu saaks vaasis kaua nautida. Lõikelilledel ja kimpudel on alati kaasas lilletoit, mis aitab pikendada lillede vaasielu.
Taimede hooldus

Taimede hooldus

Kõigi taimede kohta on juhised välja toodud meie e-poes, lisaks oleme alati valmis vastama tekkivatele lisaküsimustele. Peamisel on meie valikust ainult väga kergesti hooldatavad toalilled.
Kättetoimetamine kulleriga

Kättetoimetamine kulleriga

Toimetame tooted sinuni kiirelt ja mugavalt kulleriga üle kogu Saaremaa. Kuressaare linna siseselt on lillede saatmine täiesti TASUTA- niiet kui ise lillepoodi ei jõua minna, toimetame lilled sinuni.