LILLEDE SAATMINE KURESSAARES TASUTA.

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

Gstuudio saadab lilled kulleriga kohale Kuressaares ja Saaremaal (Muhumaal), muud sihtkohad vastavalt kokkuleppele. Mõningaid tooted on võimalik saata ka pakiautomaati või DPD-kulleriga.

Kõik tellimused toimetatakse Saajani kullerteenusega.

Kullerteenust teostab Gstuudio ise.

Kaup toimetatakse kohale tellimuses sisestatud tarneaadressile tellimuses sisestatud või Saajaga kokkulepitud ajal.

Klient on kohustatud tellimuse esitama vähemalt 1 tööpäevase etteteatamise ajaga, tagamaks tellimuse õigeaegse täitmise. Sama päeva tellimusd palume esitada telefoni teel. Sama päeva tellimused täidetakse päeva jooksul, ajalist kohaletoimetamist ei toimu (v.a erandolukorrad/kokkulepped).

Suure töökoormuse tõttu kehtivad tähtpäevadel nagu sõbrapäev, naistepäev, emadepäev, 1.september, isadepäev, jõulud tellimuse kohale toimetamise osas eritingimused. Neil tähtpäevadel tagame saadetise kohale toimetamise kalendripäeva jooksul või informeerime tellimuse täitmise erisustest oma kodulehel.

Toataime kategooria toodetel võib esineda pikemad tarneajad, tarneaegadega seotud info on toote juurde märgitud.

Gstuudio toimetab tooted kohale kell 10.00-18.00. Muudel aegadel toimub kohaletoimetamine omavahelisel kokkuleppel.

Kui saaja ei ole kohal, siis võib Kuller jätta lilled usaldusväärse kolmanda isiku (näit naabri, administraatori, uksehoidja, töökaaslane vms) kätte. Kui lillede saaja keeldub põhjuseta lilli vastu võtmast, siis tuleb arve täielikult tasuda.

Hinnakiri

Kuressaare linn

Tasuta

Saaremaa

al €10

Kaugemad Saaremaa piirkonnad

€25

Kaupade tagastamine

Kui tellimuse sisuks on lilled, lilleseseaded või lillekimbud pole vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 Kliendil lepingust taganeda võimalik.

Kui klient soovib taganeda tellimusest, mille esemeks ei ole Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 toodu – lilled, lilleseaded või lillekimbud, kohustub ta sellest Gstuudiole kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@gstuudio.ee või helistada numbril +372 528 7340. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon) ja tellimusest taganemise põhjus.

Kaupmees kannab Kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 10 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine.

Tagastatakse toodete maksumus ja  esialgse tarne kulud.

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus.

Tagastusõigust pole kiiresti riknevatel kaupadel (lilled, lilleseaded, lillekimbud) ega kaupadel, mida on muudetud vastavalt kliendi soovidele.

Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab Klient.

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest ja parimatest sooduspakkumistest.

Liitu uudiskirjaga ja naudi 5% soodustust esimeselt ostult.