Sooduskood: Kooli lõpp, annab -15%

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Kuidas tellida:

  1. Vali sobiv lillekimp vms toode/tooted ja lisa ostukorvi. Kui soovid lillede juurde kaarti, tee linnuke vastavasse kasti. Sulle avaneb lisalahter, kuhu saad kirja panna kaardi teksti.
  2. Ostukorvi jõuad ülevalt paremast “ostukäru” nupust.
  3. Kui sul on sooduskupong, kirjuta kupongi kood ja  vajuta”Uuenda ostukorvi” nuppu.
  4. Liigu alla ja leia roheline kastike- “Mine maksma”.
  5. Arvelduse andmed- need on sinu kui TELLIJA andmed
  6. Tehes linnukse “Saaada teisele aadressile” avaneb sulle lahtrite rida, mida on vaja SAAJA andmete jaoks. Sinna korrektsed saaja andmed. Nimi, telefon, aadress. Meie süsteem arvutab saatmiskulu aadressi sisestamisel. Veendu,et see oleks ÕIGE.
  7. Kerides alla, leiad sa maksevõimalused. Pangalingid, ülekandega. Tasumine tellimuse eest on ühtlasi ka kinnituseks tellimuse jõustumiseks.
  8. Kui soovid ISE JÄRGI tulla, vali kättetoimetamisviisiks “Tulen ise järgi”.

Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

Gstuudio saadab lilled kulleriga kohale Kuressaares ja Saaremaal (Muhumaal), muud sihtkohad vastavalt kokkuleppele. Mõningaid tooted on võimalik saata ka pakiautomaati või DPD-kulleriga.

Kõik tellimused toimetatakse Saajani kullerteenusega.

Kullerteenust teostab Gstuudio ise.

Kaup toimetatakse kohale tellimuses sisestatud tarneaadressile ja Saajaga kokkulepitud ajal.

Klient on kohustatud tellimuses edastama korrektsed tarneandmed: kõige olulisem on õige aadress ja postiindeks. Nii tuvastab meie süsteem kilomeetrite arvu sihtkohta. Valede andmete sisestamisel on meil õigus enne tellimuse täitmist küsida täpsustusi ja vajadusel lisatasu.

Klient kohustub veenduma, et antud tarneandmete põhjal on võimalik sihtkoht tuvastada läbi google mapsi. St tellimuses sisestatud andmete abil peab sihtkoht olema leitav. Alati on meile abiks kirjeldused: nt. maja värv, lähedalolev asutus vms. Seda eriti maapiirkondade puhul.

Klient on kohustatud tellimuse esitama vähemalt 1 tööpäevase etteteatamise ajaga, tagamaks tellimuse õigeaegse täitmise. Sama päeva tellimusd palume esitada telefoni teel. Sama päeva tellimused täidetakse päeva jooksul, ajalist kohaletoimetamist ei toimu (v.a erandolukorrad/kokkulepped).

Suure töökoormuse tõttu kehtivad tähtpäevadel nagu sõbrapäev, naistepäev, emadepäev, 1.september, isadepäev, jõulud tellimuse kohale toimetamise osas eritingimused. Neil tähtpäevadel tagame saadetise kohale toimetamise kalendripäeva jooksul või informeerime tellimuse täitmise erisustest oma kodulehel.

Toataime kategooria toodetel võib esineda pikemad tarneajad, tarneaegadega seotud info on toote juurde märgitud.

Gstuudio toimetab tooted kohale kell 10.00-18.00. Muudel aegadel toimub kohaletoimetamine omavahelisel kokkuleppel.

Kui saaja ei ole kohal, siis võib Kuller jätta lilled usaldusväärse kolmanda isiku (näit naabri, administraatori, uksehoidja, töökaaslane vms) kätte. Kui lillede saaja keeldub põhjuseta lilli vastu võtmast, siis tuleb arve täielikult tasuda.

Hinnakiri

Kuressaare linn

5€

Kuressaarest väljas

al. 7€-sõltuvalt km arvust sihtkohta (arvutatakse ostukorvis)

Kaugemad Saaremaa piirkonnad

al €25 (arvutatakse ostukorvis )

Kaupade tagastamine

Kui tellimuse sisuks on lilled, lilleseseaded või lillekimbud pole vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 Kliendil lepingust taganeda võimalik.

Kui klient soovib taganeda tellimusest, mille esemeks ei ole Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 toodu – lilled, lilleseaded või lillekimbud, kohustub ta sellest Gstuudiole kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@gstuudio.ee või helistada numbril +372 528 7340. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon) ja tellimusest taganemise põhjus.

Kaupmees kannab Kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 10 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine.

Tagastatakse toodete maksumus ja  esialgse tarne kulud.

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus.

Tagastusõigust pole kiiresti riknevatel kaupadel (lilled, lilleseaded, lillekimbud) ega kaupadel, mida on muudetud vastavalt kliendi soovidele.

Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab Klient.

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest ja parimatest sooduspakkumistest.

Liitu uudiskirjaga ja naudi 5% soodustust esimeselt ostult.