Sooduskood: Tere kevad, annab -15%

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Kas oled tundnud, et kuidagi ebamugav on lillepoodi siseneda. Pole aimugi, mida seal pakutakse, mis on hinnad ja mida sa üldse soovid? Jah, eks see võib olla keeruline, sest lillede valik lillepoes on pidevas muutumises, aga siinkohal räägimegi lähemalt lillemüüja seisukohast, mida me kliendilt ootaksime, et viimane leiaks kindlasti õiged ja parimad lilled:

  • Enne poodi tulekut ära sea endale liiga kindlaid mõtteid, et ainult üks ja kindel lill sobib. Miks? Sest nii jääb sul märkamata, mis just sel päeval on kõige ilusam. Loomulikult mõtle läbi, kellele sa lilled kinkida soovid- milline see inimene on, kas tal on mõni lemmik värv. Oled näinud ehk tema riietuses või kodus seda rohkem. Kas lilled lähevad tugevale, jõulisele mehele või hoopis õrnale naiserahavale. Kõike seda jaga julgelt lillemüüjaga. Nii tekib ka temal ettekujutus inimesest ja läbi selle saab ta soovitada parimad lilled.
  • Võta aega! Sa ei lähe ju restorani sööma ega eelda, et valmis toidud sind ootavad. Nii ka lillepoes- võta aega, sest lillede valimine, kimbu tegemine, kokku sättimine, pakkimine, maksmine- see kõik võtab aega. Soovitame varuda vähemalt 15 minutit lillepoe külastuseks. Kiirustades ei tule lillemüüjal töö välja, sest on väga hästi tajutav kui üle leti inimene toksib pangakaardiga letti, trummeldab sõmedega jne. Kui oled aga tõesti jäänud viimasele minutile, siis haara kaasa valmisolev kimp või punt lõikelilli.
  • Mõtle enne poodi tulekut läbi kui palju oled nõus kulutama. On selge, et lilled on üha enam luksuskaup ja raha kulub. Samas pole kunagi olukorda, et mitte midagi ei saa. Alati saab, aga peaksid olema realistlik. 10€ uhket lillekimpu oodata oleks liig. Meie nimetame lillekimbuks erinevatest lilledest koosnevat kimpu, milles on vähemalt 25 õievart. Selliste kimpude hinnad algavad ca 25€. Loomulikult on võimalik väiksema raha eest lilli saada, aga sel juhul ei pruugi see olla kimp vaid pigem lihtsalt valik erinevaid lilli kokkuseotult. Ümarkimbud (õnnitluskimbud) on lillemahukad ja seetõttu kallimad vs ühepoolsed lineaarsed kimbud. Tihti ununeb ära, et ka kimpu ääristav roheline materjal maksab ja mitte vähe. Kõige kallimad on enamasti erinevad eukalüpti sordid (populus, cinera, parvifolia). Nii, et kui jälgid trende ja sinu soovitud kimbus peaks koha leidma kindlasti eukalüpt, siis tea, et see on üks hinnalisem lõikeroheline.
Mida teada lillepoodi külastades?
  • Kui võimalik, telli lillekimbud ette. Seda eriti juhul, kui sul on lillede osas kindel soov. Lillede valik on meeletult suur ja iganädalaselt kõike valikus ei saa olla. Erilisemate lillede all peame silmas näiteks pojenge, ranunculusi, hortensiaid, rooside erilisemad sordid jne. Isegi juhul kui vastav lill on, siis ka värvide ulatus on väga erinev. Kui oled oma soovide suhtes vähem nõudlik, piisab kui tellid lillekimub hommikul ja soovid õhtul järgi tulla. Gstuudiost saab kimbud tellida ka mugavalt veebipoest www.gstuudio.ee. Võime sulle lillekulleriga lilled kohale toimetada kontorisse või koju. Kullerteenus Kuressaare linna sees on 5€. Kindlasti tuleks ette tellida kõik eritööd: leinaseaded, leinapärjad, käsikimbud, pruudkimbud, autokaunistused, pruudipärjad jne.

Sätime lilled lähtuvalt sinu soovidest.

Gstuudio püüab alati kliendi poekülastuse meeldivaks muuta, me siiralt soovime, et iga inimene tunneks ennast poes mugavalt. Lihtsalt ole ka ise julge, uuri ja küsi. Räägi meile oma soovidest, ootustest. Ole avatud, sest ainult nii saame meie sulle anda vastu parimaid omapoolseid soovitusi. Omavaheline rääkimine aitab meil pakkuda sulle parimat teenindust ja lilli. Me ootame Sind alati! Ilma Sinuta ei oleks meid- nii lihtne see ongi.

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest ja parimatest sooduspakkumistest.

Liitu uudiskirjaga ja naudi 5% soodustust esimeselt ostult.