Sooduskood: Kooli lõpp, annab -15%

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Taimede hooldus

Lõikelillede puhul on kõige tähtsam puhas vesi vaasis ja lillede lõige- vaheta vett ja lõiki lillede varsi diagonaalselt iga päev!  Julgelt võib lilli vaasis lühemaks lõigata, nii säilivad need veelgi kauem. Kimbus olevad lilled võib lahti harutada, sest on selge,et kimbus leitavatel lilledel on erinev eluiga.

Meie lõikelilledega on kaasas lilletoit, mis pikendab lillede vaasielu. Asukohaks vali mitte otsese päikesevalgusega ruumi osa, ära aseta lilli pirnide, banaanide jms puuviljade lähedusse. Puuviljadest eralduv etüleen paneb lilled kiiremini riknema.

Toalillede hooldusjuhend on välja toodud e-poes iga taime kõrval. Oleme valikusse võtnud eelkõige taimed, mille hooldamisega saab hakkama igaüks. Kui sul tekib lisaküsimusi tame hoolduse osas, võta meiega julgelt ühendust.

Kauasäilivad roosid ja muud taimed ei taha vett, ega nõua ka muud hoolitsust eriti. Aseta  lilled ruumis otsese päikesevalguse eest varju ja ära paiguta neid niisketesse ruumidesse. Pühi õrnalt tolmu, parem on neid võimalikult vähe katsuda- õigestes tingimustes võivad need säilida isegi üle aasta.

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest ja parimatest sooduspakkumistest.

Liitu uudiskirjaga ja naudi 5% soodustust esimeselt ostult.